Pamiątki na ślub - przemyślane, a zarazem niezwykłe
Ślub to wyjątkowy dzień zarówno dla Państwa Młodych, jak i dla gości. Ważne jest, aby chwile te zapadły wszystkim w pamięci. Warto postarać się o wyjątkowy prezent, który będzie przypominał Młodym o tym dniu. Pamiątki na ślub powinny być zatem przemyślane i wyjątkowe.
2019-04-16, 13:52

Pamiątki na ślub - wyjątkowo przemyślane

Dzień ślubu jest wyjątkowym momentem w życiu każdego człowieka. To okazja, aby spotkać się z całą rodziną. Warto zadbać o każdy element ceremonii oraz przyjęcia. W sklepach oferowane są pamiątki na ślub. Warto znaleźć coś co sprawi radość Państwu Młodym oraz sprawi, że zapamiętają ten wyjątkowy dzień na bardzo długo.

Pamiątki na ślub

Co w prezencie?

Warto postawić na niekonwencjonalny oraz pomysłowy upominek. Statuetka ze zdjęciem Państwa Młodych będzie rewelacyjnym pomysłem. Wyjątkowy charakter prezentu zapewnia precyzyjne i staranne wykonanie. Zdjęcie w krysztale jest umieszczone za pomocą lasera. Zewnętrzna część kryształu pozostaje w stanie nienaruszonym. Takie pamiątki na ślub są wyjątkowe. W ofercie dostępne są kryształy w różnych kształtach i wzorach. 

Dlaczego kryształy ze zdjęciem są tak bardzo wyjątkowe?

Pamiątki na ślub wykonane z kryształu są bardzo spersonalizowane. Wspólne zdjęcie małżonków wraz z indywidualnymi życzeniami sprawią im z pewnością wiele radości. Klient może wymyślić samodzielnie specjalne życzenia, które chce przekazać Państwu Młodym. Doskonałym pomysłem będzie także grawer zdjęcia dostępny w opcji 2D oraz 3D. Upominek ten będzie doskonale się prezentował. Wszystkie kryształowe statuetki są pakowane w specjalne etui - eleganckie opakowanie wskazuje na produkt wysokiej jakości. 

KONTAKT / AUTOR
Studio 3D
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy